WBE 5. Yılını Kutladı!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Mar 2023
WBE 5. Yılını Kutladı!

Yeni nesil dijital ajanslardan WBE, 14 Mart’ta sektördeki 5. yılını doldurdu. Ajans yönetimi bu kez, önceki yılların aksine bir kutlama yapmak yerine bu bütçesini deprem bölgesinde faaliyet gösteren STK’lara bağışladı.

WBE ayrıca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ndeyse, hizmet verdikleri markaların her bir kadın yöneticisi adına Darüşşafaka’nın “Eğitimde Fırsat Eşitliği” kampanyasına bağış gerçekleştirdi.

Ajans yönetimi 2023 yılı başında Yapay Zeka teknolojilerine odaklanacağını açıklamıştı. 5. yıllarını kutladıkları Mart ayına geldiğimizde ise yapay zeka teknolojilerini iş rutinlerine ekleyerek, bununla ilgili ilk dijital medya kampanyalarını da hayata geçirmişlerdi.

Yeni teknolojileri yakından takip eden ajans ekibi, sektördeki tüm yenilikleri hizmetlerine hızla entegre etmeye ilerleyen dönemlerde de devam edeceklerini açıkladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma, Virtual Tourist ile İşbirliği Duyurdu Clicksus Dijital’e Yeni Müşteri: İFM →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.