ZY Elektrikli Traktör’ün Dijital İletişim Konkurunu Purplemurple Kazandı

Ajans Haberleri, Haberler 08 May 2023
ZY Elektrikli Traktör’ün Dijital İletişim Konkurunu Purplemurple Kazandı

Ziraat Bankası Girişim Sermayesi ortaklığında kurulan, %100 yerli, Türkiye’nin ilk elektrikli traktörü “ZY” tüm dijital iletişim çalışmaları için Purplemurple’ı seçti.

Senede 1000 adet elektrikli traktör üretim kapasitesine sahip “ZY” Türk tarımının geleceği olarak görülüyor. ZY, geliştirdiği ileri teknolojiye sahip elektrikli araçlarla ekolojik tarımın ülkemizde sürdürülebilir hale gelmesinde, gelişmesinde ve büyümesinde önemli rol oynayacak.

Purplemurple Ajans Başkanı Mahmut Pullu, “Türkiye’de tarımın geleceği olan bu ileri teknolojinin, iletişim çalışmalarını yürütecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile ZY‘ye hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Linafon Dijital Medya Ajansı, Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya ile Heyecan Verici Yeni İşbirliğini Duyurdu! WBE Digital, Sürdürülebilirliğe Önem Veren Markalara İndirimli Hizmet Vermeye Başlıyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.