WBE Digital İstanbul’daki İkinci Ofisini Nişantaşı’nda Açtı

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ara 2022
WBE Digital İstanbul’daki İkinci Ofisini Nişantaşı’nda Açtı

Yeni nesil dijital ajanslardan WBE Digital, başarılı geçen 2022 yılının sonlarında Anadolu Yakası’ndaki ofisinin ardından Nişantaşı’nda ikinci ofisini açıyor. Avrupa Yakası’ndaki markaları ve çalışanları için daha ulaşılabilir bir lokasyon ihtiyacından dolayı alınan kararla farklı lokasyonlardaki çalışanlar online olarak birbirine bağlanacak.

İstanbul gibi iki yakaya ayrılan ve ulaşımda çok vakit geçirilen bir şehirde, farklı lokasyonlarda ofis açıp esnek mekân alternatifleri sunmak bazı şirketler tarafından tercih edilen bir çözümken, WBE Digital reklam sektöründe bu adımı atan az sayıda ajanstan biri oldu.

Ajans yönetimi bu girişimi ile hem trafikte geçirilen zamandan tasarruf etmeyi hem de Avrupa Yakası’ndaki markaları ile fiziki görüşmeleri daha kolay hâle getirmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma İngiltere Merkezli LoopMe İle Partner Oldu! Clockwork 20. Yaşını Kutluyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.