Venezia Mega Outlet, Kadınlar Günü’nü İtalyanca Kutladı!

Venezia Mega Outlet, Kadınlar Günü’nü İtalyanca Kutladı!

Venezia Mega Outlet’in dijital ajansı Creaturk Interactive, markanın “İstanbul’un en şık İtalyan’ı” algısına, Kadınlar Günü’nü İtalyanca kutlayan bir videoyla atıfta bulundu.

Creaturk Interactive, “İstanbul’un ilk ve tek İtalyan Konseptli yaşam merkezi” Venezia Mega Outlet için bu yıl Kadınlar Günü’nü kadın ziyaretçilerinin ağzından İtalyanca bir mesajla kutladı. Ziyaretçilerini kameralarla karşılayan Creaturk, onlara “Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” mesajını İtalyanca olarak söyletti ve ortaya çıkan keyifli videoyu, markanın tüm sosyal medya kanallarında paylaştı.

“Il giorno delle donne felici” mesajını güler yüzle ve eğlenceli yaklaşımlarıyla telaffuz eden kadın ziyaretçiler, Venezia Mega Outlet’in marka elçileri oldular ve videonun başrolünü üstlendiler. Videoya katılan tüm ziyaretçilerine bu keyifli günün anısına karanfiller hediye eden Creaturk Ekibi, “Diller değişse de kadının değeri her dilde aynıdır” diyerek kadının evrensel değerine atıfta bulundu ve Venezia Mega Outlet’in “Avrupa çapında bir Mega Outlet” algısını perçinledi.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← La Lorraine Türkiye'nin Yeni Web Sitesi Yayında! NOTE'tan Kadınlara: #Nasılİstersen →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.