Yılın Girişimcisi Ödülü Sahibini Buldu!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Eki 2021
Yılın Girişimcisi Ödülü Sahibini Buldu!

Atın Melek Ödülleri’nde Yılın Girişimcisi Ödülü Webtures kurucusu Kaan Gülten’in oldu!

Sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödül aldığı Altın Melek Ödülleri’nde 2021 yılının en iyileri seçildi. 30 farklı alanında uzman jürinin oylaması ile değerlendirilerek seçilen adaylar Etiler Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törende ödüllerine kavuştu.

Yaptığı birçok girişim ve yatırımla iş dünyasında adını duyuran Kaan Gülten, 11 yıllık girişimcilik geçmişine 5 farklı girişim, 2 yatırım, 2 kitap ve 1 podcast projesi sığdırdı. Gençlere örnek olmak ve onlara motivasyon vermek amacıyla yola çıktığı Girişimci Kafası projesi sayesinde sosyal medya ve podcast yayınları ile uzun süredir deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor. Girişimcilik deneyimini mentorluğa taşıyarak yüzlerce girişimciye destek verdi ve 2021 Altın Melek Ödülleri’nde Yılın Girişimcisi ödülünün sahibi oldu.

“Ne Yaparsam Yapayım Her Zaman Elimden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyor Olacağım”

Kaan Gülten, yıldızlar geçidi olan gecede yaptığı konuşmasında Martin Luther King’in “Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse, Michelangelo’nun resim yaptığı, Beethoven’in beste yaptığı veya Shakespeare’in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürün ki gökteki ve yerdeki herkes durup ’Burada işini çok iyi yapan, dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş’ desin.” sözünü paylaştı.

Başarılı girişimci, “Bundan 3, 5, 10, 20 yıl sonra nerede ne yapıyor olacağım hiç bilmiyorum ama ne yapıyor olursam olayım her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor olacağım.” dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye'yi daha çok kadın yönetsin diye koşuyoruz! Sempeak'e Yeni CDO: Onur Yel →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.