VannerZone Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 01 Ağu 2022
VannerZone Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

“VANNER” kavramını yaratmak, tüm karavan ve doğa tutkunlarını bu kavram altında birleştirmek amacı ile İstanbul’da kurulmuş bir platform olan Vannerzone dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, VannerZone’un SEO, dijital reklam ve sosyal medya yönetimi çalışmalarını gerçekleştirecek.

Karavan ve doğada kamp deneyimini yaşamak isteyen herkesin uygun fiyatlar, tam güvence ve en kullanıcı dostu yöntemler ile karavan kiralayabilmesini amaçlayan VannerZone, Türkiye’nin en yaygın, en güvenli ve en sofistike online karavan paylaşım platformu olma hedefini gerçekleştirme yolculuğunu LEVELUP ile sürdürecek.

Karavanını, kullanmadığı dönemlerde kiralayarak ek gelir elde etmek isteyen karavan sahipleri ile karavan kiralamak ve bu eşsiz tatil anlayışını deneyimlemek isteyen karavan tutkunlarını bir araya getiren karavan paylaşım platformu VannerZone, aynı zamanda doğa tutkunlarının bir araya geldiği bir kulüp ve birleşme noktası olarak olacak. Öte yandan festivaller, etkinlikler, gezi ve tatil blogları, vlogları, karavan ve doğada kamp hayatı, araç gereçleri, dikkat edilmesi gereken konular gibi içerikler de platformda yer alacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris, Realkom Prodüksiyonu İle Yeni Sezona Yön Veriyor. Sayo Kitabevi, SEO Çalışmaları İçin ROIBLE Organik Büyüme Ajansı'nı Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.