VAKIF GYO, İGOAİMALATHANE İLE EL SIKIŞTI

Ajans Haberleri, Haberler 02 May 2019
VAKIF GYO, İGOAİMALATHANE İLE EL SIKIŞTI

Türkiye’nin ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi olarak 12 Ocak 1996 tarihinde kurulan Vakıf GYO, sosyal medya hesaplarının yönetimi için iGOAiMALATHANE’yi seçti.

Her geçen gün artan portföy büyüklüğü ile sektörde önemli bir yere sahip olan Vakıf GYO, öncü isim olmanın getirdiği tecrübe ve ortaklık yapısının verdiği güvenle, prestijli, seçkin, çevreye ve doğaya saygılı kaliteli projeler üretiyor.

Vakıf GYO’nun sektördeki önemi her geçen gün arttıkça, sosyal medyadaki konumu da önem kazanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca, Vakıf GYO da bu önemin farkında olarak,iGOAiMALATHANE ile bir araya geliyor. Her iki taraf da bu iş birlikteliğinin keyifli kazançlarının bilinçli olarak el sıkışınca, ortaya uzun yıllar sürmesi beklenen bir iş birlikteliği çıkıyor.

iGOAiMALATHANE Hakkında

Müşterilerine stratejik bir ortak olmanın yanında, kreatif çözümlerle de ilham veren iGOAiMALATHANE, dijital, entegre reklam ve pazarlama çözümleri sunmaktadır. Ajans, doğru stratejiyle dijital dünyada sizi daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştirmektedir.

Web Sitesi: ​www.igoaimalathane.com

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vakko, Kriko’yu Tercih Etti Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.