Unifab Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Ara 2022
Unifab Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti!

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, endüstriyel teknik bakım kimyasalları, hijyen ürünleri ve dezenfektanlar gibi profesyonel kimyasal çözümler sunan Unifab’ın dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarını yürütmeye başladı.

2007 yılından bu yana endüstriyel hijyen ürünleri ve temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini alan Unifab, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesisinde %100 yerli sermaye ile üretilen yüksek kaliteli 220’den fazla ürün çeşidi ile iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.

Alanında 26 adet sertifika sahibi olan Unifab, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Katar’a da ihracat yapmaktadır. Unifab, ürünlerini özel şirketler, resmi kurum ve enstitüler, hastaneler, catering şirketleri gibi kuruluşlara ve bayilere sunmaktadır. Ürünlerin sağlanması ile birlikte, ürünlerle ilgili en iyi danışmanlık ve eğitim hizmetini de vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma Entegrasyon Süreçlerinin Tamamlandığını ve Oyun İçi Reklamların Başladığını Duyurdu Jojomay’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.