UNC Digital, İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvasında Birinci Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Haz 2015
UNC Digital, İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvasında Birinci Oldu!

İstanbul Champions tarafından düzenlenen İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasının şampiyonları iki hafta sonunda belli oldu.

İstanbul Champions tarafından düzenlenen İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasına 20’den fazla takım ve yaklaşık 200 şirket çalışanı; en az 3, en çok 10 kişiden oluşan takımlar halinde şirketlerini temsilen katıldı.

İstanbul Champions Cup Genel Klasman sıralamasında UNC Digital birinci olurken Farplas ikinci, İş Bankası üçüncü, Samsung dördüncü oldu. İstanbul Champions Cup Masters sıralamasında ise Finansbank birinci olurken Turkcell ikinci, Odeabank üçüncü, Digiturk ise dördüncü oldu. 4 Haziran 2015 Perşembe akşamı Borusan Contemporary’de yapılan ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Masters ve Genel Klasman olarak turnuva serisine devam edilecek İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasında UNC Digital, Farplas, İş Bankası Istanbul Champions Cup Masters serisinde oynamaya hak kazandı.

unc-digital-tenis-turnuva

En İyi Kadın ve En İyi Erkek Oyuncular Belli Oldu

İstanbul Champions Cup Masters kategorisinde en iyi erkek oyuncu ve en iyi kadın oyuncu Odebank takımından Can Yılmaztürk ve Filiz Kanarya oldu. Genel Klasmanda ise en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu UNC Digital takımından Enes Tiryaki ve Nil Tuğlu oldu. 40 yaş üstü en iyi erkek oyuncu unvanını Yapı Kredi takımından Kaan Göker alırken, 40 yaş üstü en iyi kadın oyuncu Amerikan Hastanesi takımından Aylin Şimşek oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Publicis Worldwide Logosu Yenilendi! Manajans JWT, Wanda Digital’in Ortağı Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.