Özel Adatıp Hastanesi, Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Yeni İletişim Ajansı Sample Digital Lab Oldu.

Ajans Haberleri, Haberler 21 Ara 2020
Özel Adatıp Hastanesi, Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Yeni İletişim Ajansı Sample Digital Lab Oldu.

Türkiye’nin en prestijli hastane gruplarından biri olan Adatıp Hastaneleri’nin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin dijital pazarlama çalışmalarını yürütecek ajans, Sample Digital Lab.

İstanbul Kurtköy’de ve Sakarya’da konumlanan Özel Adatıp Hastanesi, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, teşhis ve tedavide başarılı, sektöründe öncü hastanelerden biridir. Hastanenin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin basılı ve dijital mecra alanlardaki iletişim çalışmalarını Sample Digital Lab sürdürüyor.

Adatıp Hastaneleri, sağlık turizminde etkinliğini ve yurt dışı pazar hakimiyetini genişletme vizyonu doğrultusunda, dijital pazarlama çalışmalarını büyütmeye devam ediyor.

Müşteri portföyündeki hem global hem de yerli markalara; marka yönetimi, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, Web sitesi danışmanlığı ve reklam yönetimi hizmetlerini 360 derece sunan Sample Digital Lab, müşteri portföyünde birçok sektörden marka bulunduyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rent Go, Yola Diverseffect ile Devam Ediyor! Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.