Davey ve W3 Awards’den MediaClick’e 3 Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 09 Kas 2020
Davey ve W3 Awards’den MediaClick’e 3 Ödül

MediaClick, dünyanın önde gelen tasarım yarışmalarından Davey ve W3 Awards’den toplam 3 ödülle döndü. 

Ajansın kazandığı ödüller aşağıda yer almaktadır:

Dijipol.com             W3 Awards          Insurance       Gold Winner
Dijipol.com             Davey Awards     Insurance       Silver Winner
Gaziantep B.B.       Davey Awards     Goverment     Silver Winner

MediaClick Hakkında

MediaClick, Gen Medya A.Ş.bünyesinde kurulmuş olan bir dijital ajanstır. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarımı ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, İstanbul ve Manisa’da 35 kişiden fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Ayrıca yurtdışı satış ofisleri ile de, Türkiye dışındaki müşterilerine de hizmet vermektedir. Toplamda 40’ın üzerinde ödülle, son 5 yılda en fazla ödül alan ilk 10 dijital ajans arasında yer almıştır.

MediaClick’ in müşterileri arasında Casper, Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Bakanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Büyük Kulüp, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş gibi 150’de fazla marka bulunuyor.


Mediaclick Dijipol


Mediaclick-Gaziantep-BB

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kroppa’dan İçgörüsü Bol GIF’ler! Flokser’ın Dijital Ajansı Diverseffect Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.