Idecon Idea & Congress, Philips Sonicare’in “Proje Ajansı” oldu

Ajans Haberleri, Haberler 17 Kas 2020
Idecon Idea & Congress, Philips Sonicare’in “Proje Ajansı” oldu

Idecon Idea & Congress, dünyaca ünlü sağlık teknolojileri şirketi Philips’in kısa süre önce Türkiye pazarında da yerini alan ve dünyada diş hekimlerinin tavsiyesi 1 numaralı sonic elektrikli diş fırçası olan Philips Sonicare‘in “Proje Ajansı” oldu.

Geleneksel ve dijital iletişim çalışmalarını başarıyla yürüten, pek çok alanda hizmet sunarak markalarının doğru hedeflere ulaşmasına yardımcı olan Idecon Idea&Congress; Philips Avent, Mustela, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Caz Derneği, PERYÖN,  Çimento, Cam ,Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçı Birliği, METEM, ISRS, IMMC, EFRS, Özlem Süer, Kazete, Callact, Kırçıl Hukuk Bürosu, Sister’s Home Boutique, Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Mehmet Koçak Danışmanlık, Sabiha Gökçen Havaalanı, Doğuş Çay, Beypazarı Maden Suları, Atasay, Kagider, Ka-Der, Ytong, Muratbey Peynir, Pepsico, TUSİAD SD2, Banvit, Patos, Bilim İlaç, Hilton Garden Inn, Abbott ve ISVEA gibi saygın markalara hizmet verdi ve vermeye devam ediyor.

Idecon Idea & Congress Hakkında

360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubudur. “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısı ile kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, algı ve itibar yönetimi, online reklam kampanyaları geliştirme, dijital PR, etkinlik yönetimi, e-ticaret, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu! Almost There, Felis'te Ödüle Uzandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.