Endeks Kimya’nın Güçlü Markası “Kalyon” İçin De Tercihi FLOKİ Oldu!

Projeler, Web siteleri 23 Kas 2020
Endeks Kimya’nın Güçlü Markası “Kalyon” İçin De Tercihi FLOKİ Oldu!

Ender Grup bünyesinde bulunan Endeks Kimya’nın hijyen markası olan Kalyon’un web sitesi Floki Creative Digital Agency tarafından hazırlandı.

Kalyon markası ile birlikte Floki, Endeks Kimya’ya ait 5. web sitesini, Ender Gruba ait 7. web sitesini hayata geçirdi. Marka ve ajans arasındaki güçlü iş birliği tüm hızıyla devam ediyor.

Kalyon, yeni web sitesinde hijyenik yaşama dair püf noktalar ve zengin ürün yelpazesiyle renkli bir dünya sunmaktadır.

Hayata geçirdiği web siteleriyle birçok uluslararası ödülün de sahibi olan Floki, Endeks Kimya ve Doa web siteleri ile Horizon Interactive Awards ödülüne layık görülmüştü.

Kimya sektöründe deneyimli olan Floki; Endeks Kimya, Kalyon, Doa Temizlik, Powerex, Vissmate, Macromax, Lenore, Deteks Kimya, Hayat Kimya firmasına ait; Papia, Familia, Bingo, Test gibi güçlü markalarla çalışmıştır. 

Ayrıca; Volvo İş Makinaları, Polisan Holding, Penguen Gıda, Otacı, Weltew Mobilya, Optima Yem, TG-Expo ve Üntel Kablo gibi farklı sektörlerin öncü firmaları da Floki referansları arasındadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ENERJİSA ÜRETİM 100 BİN FİDANLA YARINLARA NEFES OLDU! TOTAL Türkiye, Hoops The Agency’nin Hazırladığı “Bugün Hangi Trafik İşaretine Daha Çok Dikkat Etmelisiniz?” Instagram Filtresini Yayınladı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.