Türkiye’nin Geleceği İçin; Petrol Ofisi İle Altınordu Futbol Kulübü’nün Yol Arkadaşlığı!

Türkiye’nin Geleceği İçin; Petrol Ofisi İle Altınordu Futbol Kulübü’nün Yol Arkadaşlığı!

Geçmişinden aldığı güçle geleceğe güvenle bakan Petrol Ofisi, sahip olduğu ortak değerlerin ışığında bu toprağın evlatlarına yatırım yapan Altınordu FK ile 2017 yılında başlayan yol arkadaşlığını geliştirerek sürdürüyor.

Türkiye’nin köklü kulüplerinden Altınordu Futbol Kulübü’nün “İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu” söylemiyle yola çıkması; altyapıya verdiği önem ve Türk futboluna getirdiği yenilikçi bakış açısı, Petrol Ofisi’nin ‘vatanseverlikle, azimle, cesaretle ve başarıya odaklı inançla’ enerji sektöründeki istikrarlı mücadelesinin spor alanındaki emsalini teşkil ediyor.

Petrol Ofisi’nin kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en ücra noktalarına kadar eksiksiz hizmet götürmesi gibi Altınordu da bu toprağın evlatlarına yatırım yapıyor; verdiği ileri düzey futbol eğitiminin yanı sıra çocuklarımızın kişisel gelişimleri için yabancı dil, satranç, masa tenisi gibi birçok branşta potansiyellerini artırmaya teşvik ediyor.

Tüm yurtta faaliyet gösteren modern terminalleri, mükemmel hizmete odaklı yaygın bayi ağı ve sadece Türkiye’de değil yakın coğrafyada da benzeri görülmeyen teknoloji merkezi olan Petrol Ofisi gibi, Altınordu da altyapıdaki çocuklara farklı bir yaşam alanı sağlamak için İzmir’de kurduğu modern tesisleriyle sadece Türkiye’de değil dünyada da örnek gösteriliyor.

Geçmişinden aldığı güçle geleceğe güvenle bakan Petrol Ofisi ile Altınordu’nun sahip olduğu ortak değerlerle bezediği bu işbirliği, geçici ve kolay başarıları değil, uzun süreli ve akılcı yatırımlarla kalıcı başarıları hedefliyor. Bu iş birliği; futbolun geleceğine odaklanıyor, tasarlıyor ve alt yapısını bugünden yaratıyor. Petrol Ofisi, Altınordu FK ile kurduğu bu işbirliğini geleceğe yön veren bir yol arkadaşlığı olarak görüyor.

Petrol Ofisi, bu yol arkadaşlığının hangi ortak değerler ile nasıl bir temele kurulu olduğunu anlatan bir manifesto filmi yayınladı. Fırat Tanış’ın seslendirdiği manifesto filminde; alanlarında öncü, yeniliklere açık ve öz varlıklarıyla güçlü bu iki köklü değerin birlikteliği sonucunda Türkiye’nin kazanacağı vurgusu yapılıyor.

Filmi buradan izleyebilirsiniz:


#BaşarıGelecek

Reklamveren: Petrol Ofisi
Reklam Ajansı: Promoqube

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cadılar Engelleri Yıktı! Dijital Sergiyi 2 Ayda Tam 300.000 Kişi Gezdi. Leonardo Mermer’in Web Sitesi Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.