Saat&Saat’in WELDER Markası Promoqube’e Emanet

Ajans Haberleri, Haberler 06 Oca 2017
Saat&Saat’in WELDER Markası Promoqube’e Emanet

Yeni markası WELDER’in kurumsal kimlik ve global iletişim çalışmaları için konkur açan Saat&Saat, markasını Promoqube’a emanet etti.

Uluslararası markaların saat ve takı koleksiyonlarının tek yetkili Türkiye distribütörü Saat&Saat, yeni markası WELDER’in tüm kurumsal kimlik çalışmaları ve global olarak yürütülecek, dijital odaklı lansman kampanyası için Promoqube ile anlaştı.

İnsanların sosyal medyaya bağlı yaşadığı günümüzde, geliştirdiği yaratıcı teknolojilerle dijital pazarlama dünyasına farklı bakış açıları getiren Promoqube, WELDER markası için markanın tüm kurumsal kimliğinin yaratılması süreci ile başlayarak dijitali odağına alan global bir kampanya yürütecek.

2014’te IPG Mediabrands bünyesine dahil olan ve dijital iletişim/sosyal medya yönetimi alanında hizmet veren Promoqube; Anadolu Efes, Türkiye İş Bankası, Borusan Holding, Eczacıbaşı Holding, Anadolu Grubu, Flormar, Skoda, Isuzu gibi büyük markalardan oluşan müşteri portföyüne sahip.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SocialBrands Sosyal Medya Ocak Liderlerini Açıkladı! Olgun Orkun’un Dijital Çalışmaları Sıradışı Digital'e Emanet! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.