AvivaSA’nın Yeni Sosyal Medya Ajansı: Promoqube

Ajans Haberleri, Haberler 29 Haz 2017
AvivaSA’nın Yeni Sosyal Medya Ajansı: Promoqube

Müşteri portföyünde Anadolu Efes, Türkiye İş Bankası, Borusan Holding, Skoda, Marks&Spencer, GAP, Welder gibi önemli markalar bulunan Promoqube, Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat’la da el sıkıştı.

AvivaSA’nın  sosyal medya alanındaki ajansı olan Promoqube; markanın sosyal medya danışmanlığını yaparak; topluluk yönetimi, içerik ve yaratıcı kampanya geliştirme sorumluluğunu üstlendi.

2009’da Özgür Alaz ve Korhan Kurt tarafından kurulan, 2014’te IPG Mediabrands bünyesine dahil olan Promoqube, insanların sosyal medyaya bağlı yaşadığı günümüzde, geliştirdiği yaratıcı teknolojilerle dijital pazarlama dünyasına farklı bakış açıları getirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Melek Yatırımcılık Programı Birinci Dönem Kazananları Belli Oldu! Turna.com, Yılın En Uzun Günü 21 Haziran'a Özel "En"leri Paylaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.