Welder Saatleri Ödüllere Doymuyor!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Haz 2017
Welder Saatleri Ödüllere Doymuyor!

Saat&Saat’in 2016 yılında satın aldığı Welder saatleri Baselworld 2017 fuarı ve 9 ülkeye ihracat başarısı ardından, e-ticaret sitesi ve SEO alanında Reklam5, yaratıcı süreç ve dijital iletişim alanında Promoqube stratejik partnerliği ile hem dünya çapında hem Türkiye’de ödülden ödüle koşuyor.

“Muse Creative Awards” Bronz Ödülü

Konsept, fikir ve tasarım anlamında uluslar arası alanda ilham verici çalışmaları ödüllendiren Muse Creative Awards’da bu yıl Welder saatleri, global web satış sitesi ile bronz ödülün sahibi oldu!

“welderwatch.com”, kolay alışveriş basamakları, ziyaretçilerin kendinden bir şeyler bulabilecekleri gang takımı, global sipariş gönderim özelliği, kullanımı kolay, sade web sitesi tasarımı sayesinde tüm dünyada ses getirdi.

welder-saatleri-eticaret-sitesi

“Social Media Awards Turkey” Bronz Ödülü

Türkiye’de sosyal medya alanındaki ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey’deWelder Saatleri, “Fikir Önderleri Kampanyası” kategorisinde bronz ödül kazandı!

Pazarlama stratejisini “gerçek ve trend insanlar” olarak tanımladığı influencer’lar ile sürdüren Welder saatleri, dijital dünyada bir çok projeye ilham vermeye başladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cigna Finans Ve iyihisset.com’un Dijital Süreçlerini Peak Grup Sürdürecek MADO’nun Dijitaldeki Yol Arkadaşı Red&Grey Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.