Promoqube Artık “Youtube Certified”

Ajans Haberleri, Haberler 31 Tem 2017
Promoqube Artık “Youtube Certified”

Dijital Etki Ajansı Promoqube, çalışanlarının en az yüzde 75’inin YouTube‘un zorunlu kıldığı sınav ve eğitimlerden geçerek; YouTube’un Brand Partner Program’ına kabul edildi.

2016 yılının sonundan itibaren, tüm video ve fotoğraf prodüksiyonları ile animasyon işlerini, SKATI adı ile kendi içinde kurduğu içerik üretim stüdyosunda gerçekleştirmeye başlayan Promoqube bugün itibariyle; ‘Branded Content Strategy’, ‘Video Content Creation’ ile ‘Branded Collaborations’ alanlarında Youtube’un Creative Services Directory listesinde onaylı çözüm ortağı olarak listeleniyor.

Promoqube’un markalar için özel olarak dijital içerikler üretmek üzere kurduğu kendi içerik üretim stüdyosu Skati’nin hayata geçirdiği prodüksiyonlardan bir kaç örnek:

Welder Moody

İşCep | Sosyal Hesap – Organizasyon Yapamayanlar

Maximum Kart – Yönetmeninden

Banu Yelkovan ve Bağış Erten ile Maksimum Maç Keyfi!

Creative Services Directory’ye buradan ulaşabilirsiniz.


Promoqube Hakkında
2009’da Özgür Alaz ve Korhan Kurt tarafından kurulan, 2014’te IPG Mediabrands bünyesine dahil olan Promoqube; dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi alanında hizmet veriyor. Marks&Spencer, Anadolu Efes, Türkiye İş Bankası, Borusan Holding, Welder Watch, GAP, Avivasa, Petrol Ofisi Anadolu Grubu, Isuzu, Banana Republic gibi Türkiye’nin en büyük markalarından oluşan bir müşteri portföyüne sahip.


Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Büyükyalı’nın Dijital Ajansı DONE Agency! Merit Hotel Dijitale MotionB İle Hazırlanıyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.