Türk Hava Yolları Dijital Müşteri Deneyimini Geliştirmeye Hazırlanıyor

Ajans Haberleri, Haberler 14 Mar 2014
Türk Hava Yolları Dijital Müşteri Deneyimini Geliştirmeye Hazırlanıyor

Türk Hava Yolları masaüstü, tablet ve mobil gibi platformlarda müşteri deneyimini geliştirmek için dijital strateji ve tasarım hizmetleri veren Huge Dijital Reklam Ajansı ile anlaştı.

Türk Hava Yolları Online Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Değirmenci yaptığı açıklamada, Türk Hava Yolları’nın dijital ekosistemini yenilemek ve genişletmek amacıyla gerçekleştirilecek projeler için heyecanlı olduğunu belirtirken, Huge ajansının Türk Hava Yolları için uygun bir dijital ortak olacağını belirtti.

Huge COO ve Ajans Başkanı, Shirley Au: “Her yıl yaklaşık 50 milyon kişi Türk Hava Yolları ile seyahat ediyor, biz Türk Hava Yolları’nın yolculardan her birine en kaliteli seviyede hizmet  vermesine ve en iyi dijital deneyimi yaşamasına odaklanacağız. Müşterilerine hizmet için böylesine tutkulu olan bir partner ile çalışacağımız için heyecanlıyız.” dedi.

Huge, dijital çalışmaları için Türk Hava Yolları web sitesi üzerinde de çalışacak. Türk Hava Yolları’nın yerel dijital ajansı Alpha Dog ile ortak çalışmalar da yürütecek olan Huge ayrıca Türk Hava Yolları’na teknolojik konularda hizmet veren IBM ile de projeler yapacak.

Dijital müşteri deneyimine odaklanan Türk Hava Yolları ile Huge ortak projelerinin 2015 yılından önce hayata geçirilmesi hedefleniyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yandex Yeni Dijital Ajansını Belirledi Burger King Dijital Ajansını Belirledi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.