Türk Hava Yolları “Delightful Stories” İle İlham Vermeye Devam Ediyor!

Türk Hava Yolları “Delightful Stories” İle İlham Vermeye Devam Ediyor!

Türk Hava Yolları marka özü ve “Dünya Daha Büyük. Keşfet!” sloganı doğrultusunda, hedef kitlesine “Delightful Stories” projesi ile ilham veriyor.

Türk Hava Yolları’nın ilham ve tutkuyu bir arada sunduğu Delightful Stories projesi hayallerini gerçekleştirmek isteyen yeni katılımcılar ve hikayeleri ile devam ediyor. Projenin yeni videosunda izleyiciler Amerikalı kum sanatçısı Andres Amador’un hikayesi ile buluşuyor.

Latin kökenli bir Amerikalı olan Andres Amador 30 yaşına kadar “sıradan” denilebilecek bir hayat yaşar. Katıldığı bir festivalde aldığı ilhamı cesaretle takip edip hayatını istediği yönde değiştirerek hayallerini gerçeğe dönüştürür.

Bugün benzersiz sanatını icra etmek için dünyanın en güzel sahillerini gezen Andres’in Delightful Stories için hazırlanan videosuna ise Cape Town şehri ev sahipliği yapıyor. Cape Town’un güzelliğiyle bezenen hikaye, etkileyici bir seyir deneyimi vaat ediyor.

 
Kullanıcılar projenin resmi web sitesi www.delightfulstories.com’da ilham veren hikayeleri izlerken, aynı zamanda kendi hikayelerini paylaşabiliyor. Proje sonunda, hikayelerin sahiplerinin oluşturduğu bir jüri tarafından seçilecek olan bir kullanıcının hikayesi, Türk Hava Yolları tarafından gerçeğe dönüştürülecek.

Dekatlon Buzz imzalı projede siz de kendi hikayenizi paylaşarak, hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere ilham kaynağı olabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Johnnie Walker’ın Duygulandıran Reklam Filmi: Dear Brother Balparmak Online Reklam Filmi: Ballı Adam →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.