Designneuro tarafından hazırlanan Hopealkazar.com yayında!

Projeler, Web siteleri 08 Ara 2021
Designneuro tarafından hazırlanan Hopealkazar.com yayında!

Herkes için ortak gelecek: HOPE Alkazar!

Beyoğlu’nun tarihi simgelerinden Alkazar Sineması, Nike öncülüğünde hayata geçirilen HOPE Alkazar projesiyle 10 yıllık bir aranın ardından tekrar kapılarını açtı!

Herkese açık olan HOPE Alkazar, gençler için ortak bir yaşam alanı oluştururken Beyoğlu’na da yaratıcılığın enerjisini geri getirmeyi amaçlıyor.

Designneuro tarafından geliştirilen HOPE Alkazar web sitesiyle Nike partnerleri tarafından sunulmaya başlanan tüm deneyimlere dijital veya fiziksel olarak katılmak mümkün. Ücretli veya ücretsiz biletleme, web canlı yayınları, zoom deneyimleri ve rezervasyon dahil pek çok özelliğe hopealkazar.com üzerinden dahil olma şansı barındırıyor.

Başka Sinema, Cihangir Yoga, DansFabrika, Ek Biç Ye İç, Onaranlar Kulübü, SosyalBen Vakfı gibi birçok program ortağına sahip olan HOPE Alkazar, Refik Anadol, Esra Gülmen, Ebrar Karakurt, Cedi Osman, gibi isimlerle çalışarak gençleri spor, kültür ve sanat ekseninde buluşmak üzere harekete çağırıyor.

“Harekete geçmeye hazır olanların buluşma noktası: HOPE Alkazar”ı ziyaret etmek için tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pimapen’den Yeni Reklam Kampanyası “Şimdi Sessizlik Lütfen” FLOKSER'in Web Sitesi Diverseffect İmzası İle Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.