Tureks, SEM Çalışmaları İçin Webtures’ı Tercih Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Ağu 2016
Tureks, SEM Çalışmaları İçin Webtures’ı Tercih Etti!

Türkiye’nin en büyük uluslararası fuarcılık şirketlerinden biri olan Tureks, Arama Motoru Pazarlaması çalışmaları için Webtures’i seçti.

1994 yılından beri yurtiçinde uluslararası ölçekte fuarlar gerçekleştiren Tureks Uluslararası Fuarcılık, 2003 yılında kurulan ve hizmet verdiği sektörlerde ülke ekonomisine de katkı sağlayan etkili buluşmalara imza atan önemli bir kuruluştur. Başarılı ve deneyimli organizasyonlara imza atan Tureks, global anlamda da hizmet vermektedir. Bu önemli ortaklıkta da, yaniarama motoru pazarlama çalışmalarında büyük başarılar elde etmiş Webtures ile işbirliği içine girdi.

SEO, SEM ve sosyal medya pazarlama hizmetleri veren Webtures, daha önce de; BRC, Mondial, Akıllı TV, Kombassan ve Finish gibi markaların çalışmalarını yürütmüştü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← PayPal Türkiye’ye Geri Dönüyor! Yamaha Motor Türkiye Online Reklam Kampanyaları İçin Sempeak İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.