TechSquare’in, Pixelplus Tarafından Tasarlanan Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 24 Nis 2018
TechSquare’in, Pixelplus Tarafından Tasarlanan Yeni Web Sitesi Yayında

KoçSistem’in yeni nesil girişimcilik platformu TechSquare’in, Pixelplus tarafından tasarlanan yeni web sitesi yayında.

Gücünü KoçSistem’den alan yeni nesil girişimcilik platformu TechSquare’in hem kendini anlatan hem de parlak fikirleri destekleyen bir web sitesine ihtiyacına Pixelplus cevap verdi. TechSquare web sitesi, genç markanın ruhunu yansıtan trend bir tasarım ve dinamik bir yapıyla Pixelplus tarafından hazırlandı.

TechSquare yapısını bir bakışta anlatmak için videolarla desteklenen bir karşılama banner alanı tasarımına giden Pixelplus, bu alanda hikaye anlatımının gücünden faydalanarak; sahip olduğu teknolojik altyapıyı ve hakim olduğu yeni nesil teknolojileri anlatan video banner’lar hazırladı.

TechSquare yeni nesil girişimcilere finansman, teknoloji ve mentörlük desteği verebilmek için parlak projeleri seçiyor. Seçilmek için, web sitesinden üye girişi yaparak projeyi yüklemek yeterli. Proje gönderme adımları, kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik bakımından sitenin en ince işlenen alanı. İkonlar ve tipografiyle desteklenerek, minimalist bir yaklaşımla tasarlanan aşamalarla, girişimcilere net yönlendirmeler vererek başvurularının başarıyla sonuçlanmasını hedefleniyor. Siz de, Pixelplus tarafından tasarlanan TechSquare’in yeni web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KFC’nin Ateşe Dönüşen Baharatlı Tavukları Astronotların Egzersiz Programını Takip Edebileceğiniz Uygulama →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.