Tarabya’nın Yıldızı “Le Chic Tarabya” Yayında

Projeler, Web siteleri 04 Ara 2020
Tarabya’nın Yıldızı “Le Chic Tarabya” Yayında

DenizBank’ın iştiraki Deniz GYO tarafından geliştirilen Le Chic Tarabya gayrimenkul projesine ait web sitesi, Scope Digital uzmanlığı ile tasarlanarak yayına başladı.

10 yıllık dijital deneyimi ile farklı sektörlerde birçok markanın dijital dünyasına hayat veren Scope Digital, “Le Chic Tarabya” ile ilham veren işlerine bir yenisini ekledi. Deniz GYO’nun en değerli projelerinden birisi olan “Le Chic Tarabya”nın sektörün ihtiyaçlarına yönelik detaylardan yola çıkarak, kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamasını ve projeyi yakından tanımasını sağlayan yeni web sitesi, Scope Digital’in dijital tecrübesinin tüm inceliklerini şık bir biçimde kullanıcıya sunuyor.

Lead ve kullanıcı odaklı dijital pazarlama stratejisi çerçevesinde siteye entegre edilen ve müşteri portföyünün hızlı bir biçimde artırılmasını sağlayacak interaktif çözümlerle “Le Chic Tarabya” web sitesi, dijital dünyanın birçok yeniliğini içerisinde bulunduruyor. Scope Digital’in geliştirdiği UX/UI tasarımları ile kullanıcı dostu ve iyi bir mobil deneyim sunması amaçlanan web sitesi, yeni nesil trendleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Le Chic Tarabya web sitesine www.lechictarabya.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Casper.com.tr, MediaClick tarafından yenilendi ENERJİSA ÜRETİM 100 BİN FİDANLA YARINLARA NEFES OLDU! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.