Scope’tan uçtan uca satış deneyimi sunan ‘Dijital Satış Ofisi’ yayında!

Projeler, Web siteleri 06 May 2020
Scope’tan uçtan uca satış deneyimi sunan ‘Dijital Satış Ofisi’ yayında!

2010 yılından bu yana pek çok sektörde fark yaratan dijital projelere imza atan Scope Digital, Nef için hayata geçirdiği “Dijital Satış Ofisi” ile Türkiye’de bir ‘ilk’i daha gerçekleştirdi.

Tüm dünyanın dijital dönüşüme hızla ayak uydurmaya çalıştığı salgın döneminde, Scope Digital, gayrimenkul sektörünün lider oyuncusu Nef için benzersiz bir projeyi hayata geçirdi. Sektörün ilk ve tek dijital satış ofisi olan “Nef Online”’ ile yenilikçi bakış açısını ve güçlü teknolojisini harmanlayan ajans, markanın müşterilerine uçtan uca hizmet vereceği yepyeni bir platform yarattı.

Covid-19 döneminde hızlı bir aksiyon planı ve yoğun bir çalışma dönemi ile bir aydan kısa bir sürede hayata geçirilen ve https://online.nef.com.tr adresinde bulunan bu dijital satış ofisi, sunduğu uçtan uca satış ofisi deneyimi ile de bugüne dek yapılmış projelerden farklılaşıyor. Bu sayede firmanın müşterileri telefon, tablet veya bilgisayarlarına hiçbir ek uygulama indirmeden ilgilendikleri projelere dair tüm detaylara erişebiliyor, daire planlarını inceleyebiliyor, örnek daire ile bir Nef keşfi olan “Foldhome” ünitelerini sanal ortamda gezebiliyor ve satış danışmanıyla görüntülü olarak birebir görüşüp kişiye özel ödeme planı çalışabiliyor. Ayrıca Nef Online, dileyen herkese sistem üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapıp, anında konut sahibi olma imkânı da sunuyor.

Hem masaüstü hem de mobil deneyim için kusursuz tasarlanan dijital satış ofisi Nef Online, tüm yaygın internet tarayıcıları ile uyumlu çalışıyor. Hazır video konferans çözümlerini kullanmak yerine Nef’e özel olarak tasarlanan Nef Online, gayrimenkul sektöründe kullanılan en kapsamlı ve güvenli dijital satış ofisi olarak da dikkat çekiyor.

Scope Digital Kurucu Ortağı Ali Sözat, projeyle ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor:

“Kurulduğumuz 2010 yılından bu yana, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda dijital çözümler üreten bir ajans olmanın ötesine geçmek için çalışıyoruz. İmzamızı attığımız her yenilikçi proje ile yalnızca hizmet verdiğimiz markalara değil, her sektörden farklı oyuncuya yeni bir vizyon kazandırmayı ve onlara yeni oyun alanları yaratmayı hedefliyoruz. Bir zamanların klasik söylemleri ve iş modelleri yeterince iyi değiller ve ”yeterince iyi” bugün artık maalesef çalışmıyor. Her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğu ve herkesin zaman kaybetmeden dilediği hizmete direkt erişebildiği “aracısız” bir dünyadayız. Geçmiş yıllarda ayak seslerini güçlü bir şekilde duyduğumuz bu dijital dönüşüm kavramı da aynı şekilde bugün artık hayatımızın gerçeği. Bu içinde bulunduğumuz dönem, teknolojik altyapısı güçlü olanların ayakta kalabileceği ve fark yaratabileceği bir süreç. Bugüne dek bize pek çok ödül kazandıran işlerimizin en büyük ödülünü biz aslında şimdi alıyoruz. Evlerimizden çalıştığımız bu dönemde, böyle kapsamlı bir projeyi kısa zamanda hayata geçiren yetenekli Scope ekibine ve 5 yıldır olduğu gibi bu dönemde de bize güvenen markamız Nef’e teşekkür ediyoruz. Markalarımız ile dijital dünyanın sınırlarını zorlamaya ve geliştirdiğimiz projelerle değişimi yönetmeye devam edeceğiz.”

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Erkek moda markası Ramsey’den Annelere Söz! Seger Korna güzel günleri müjdeliyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.