TAMBU İçin “Tam Bu” Dedirten Web Sitesi

Projeler, Web siteleri 13 Kas 2017
TAMBU İçin “Tam Bu” Dedirten Web Sitesi

Türk Telekom tarafından geliştirilen ve yakın zamanda lansmanı gerçekleştirilen TAMBU, kültürümüzü yansıtan hareketli çıkartmalar, eğlenceli GIF’ler, kişiselleştirilebilir arka plan ve temalar, atasözlerine ve deyimlere hızlı erişim gibi öğelerle kullanıcılara eğlenceli anlar sağlıyor.

Türk Telekom’un bu yeni uygulaması için uygulamanın karakterine en uygun şekilde tasarlanan web sitesi www.tambu.com.tr ise Pixelplus imzasıyla yayında.

Bu renkli uygulamanın tanıtımı için hazırlanan özel web sitesi Pixelplus tarafından, uygulamanın ihtiyaç duyacağı sadelikte ve bilgilendirici yapıda hazırlandı. Sitenin görsel dili TAMBU’nun canlı görselliğiyle uyum gösteriyor. Web sitesinde uygulamaya dair bilgilerin yer aldığı menü başlıkları, tarayıcı penceresinin küçülmesi durumunda “hamburger menü” dizilimini alıyor. Sitede TAMBU’nun uygulama özellikleri farklı bölümlerle ziyaretçi karşısına çıkarıyor. Aynı zamanda uygulamanın kullanıcılara sunduğu çıkartmalar da kendi içinde kategorize edilerek ziyaretçilere tanıtılıyor. Ziyaretçi hareket halindeyken sürekli olarak ekranın alt bölümünde yer alan indirme butonları ve iletişim formu da kullanıcıların harekete geçmesini kolaylaştırıyor.

Pixelplus deneyimi ile oluşturulan www.tambu.com.tr ziyaretinizi bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Da Vinci’nin “Son da Vinci” Tablosu, Kendine Hayran Bırakıyor LG, V30 İle Hayatın Gerçeklerini Yansıtıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.