ŠKODA’nın İstanbul’dan İlham Alan Cinemagraph Çalışmaları

ŠKODA’nın İstanbul’dan İlham Alan Cinemagraph Çalışmaları

Yeni ŠKODA Superb için hazırlanan cinemagraphlar, hem aracın ayrıştırıcı özelliklerine hem de İstanbulun özel lokasyonlarına odaklanıyor.

Dokunulabilir video, Loop video, 360 derece video gibi yeni formatların hayatımıza daha fazla girdiği bu günlerde, yeni bir deneysel çalışma da ŠKODA’dan geldi. Önümüzdeki günlerde ŠKODA’nın sosyal medya iletişiminde; sosyal medyanın yeni fenomeni haline gelen ve sabit bir görüntü üzerinde sadece seçilen bölgenin hareket ettirildiği görüntü olarak tabir edilen cinemagraphlar kullanılacak.

Yeni ŠKODA Superb için Promoqube tarafından Haydarpaşa, Karaköy, Sarıyer, Akaretler gibi İstanbul’un olağanüstü lokasyonları kullanılarak yaklaşık 100 farklı cinemagraph hazırlanmış.

Önümüzdeki günlerde ŠKODA’nın açıkhava digital billboard çalışmalarında da kullanılacak cinemagraphların bazılarını şurada görebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA’dan Emoji Temalı Instagram Kampanyası NIVEA’dan Sanal Gerçeklik Projesi: Second Skin →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.