Sevgilinize Otomatik Mesaj Gönderen Uygulama: BroApp

Sevgilinize Otomatik Mesaj Gönderen Uygulama: BroApp

Akıllı telefonlar için geliştirilen yeni uygulama BroApp ile sevgilinize önceden planladığınız romantik mesajları otomatik olarak gönderebilirsiniz.

İlişkilerde en büyük problemlerden biri genellikle ilgisiz erkeklerdir. Sevgililerine zaman ayırma konusunda başarısız bir performans sergileyen erkeklerin bu sorununu çözmek amacıyla ise yeni bir uygulama geliştirildi.

Avustralyalı girişimciler tarafından geliştirilen BroApp uygulaması, önceden belirlediğiniz romantik mesajları sevgilinize otomatik olarak gönderiyor. Böylece sevgilinize mesaj atmayı unutmak artık problem olmaktan çıkıyor. İleri bir tarihe mesaj atabilen uygulamanın ayrıca mesaj atılacak olan zamanı kendiliğinden ayarlama özelliği de bulunuyor. Eğer kısa bir zaman önce sevgilinizle konuşmuşsanız, uygulama mesaj atma zamanını erteleyebiliyor.

Şimdilik sadece Android kullanımda olan BroApp uygulamasının yakın bir zamanda iOS için de kullanıma açılması bekleniyor. Bakalım bu uygulamaya kadınların tepkisi ne olacak. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pepsi Max Vine Kampanyası: #livefornow En İyi Web Siteleri 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.