Marshall Artırılmış Gerçeklik Uygulaması: Visualizer

Marshall Artırılmış Gerçeklik Uygulaması: Visualizer

Marshall artırılmış gerçeklik uygulaması Visualizer ile duvarlarınızı boyamadan önce renk denemeleri yapabilir ve evinize en uygun rengi belirleyebilirsiniz.

Evini boyatmak isteyen fakat renk seçiminde kararsız kalmış kişiler için sunulan artırılmış gerçeklik uygulaması Visualizer; kullanıcılara renk denemeleri yapma, karşılaştırma ve diğer kişilerle paylaşma fırsatı sunuyor. Marshall imzası taşıyan uygulama, tek bir fırça darbesine gerek kalmadan evin duvarına istediğiniz rengi gerçek zamanlı olarak görebilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı akıllı telefonunuza ya da tabletinize yükledikten sonra dilediğiniz duvara tutarak, yüzlerce seçeneğin bulunduğu renk paletinden bir renk seçiyorsunuz. Böylece duvarınızda istediğiniz rengi görebiliyor ve evinize uygun olup olmadığına karar verebiliyorsunuz. Uygulama ile çeşitli renk kombinasyonları oluşturabiliyor, bunları kaydedebiliyor ve istediğiniz kişiyle mail ya da sosyal medya aracılığı ile paylaşabiliyorsunuz.

marshall artırılmış gerçeklik uygulaması

Visulizer uygulamasında zenginleştirilmiş renk ve öneri seçeneklerinin dışında boya yaparken uygulayabileceğiniz pratik bilgilerin videoları da bulunuyor. Uygulama ayrıca size en yakın Marshall mağazasını bulmanıza da yardımcı oluyor.

marshall artırılmış gerçeklik visualizer

Marshall’ın sahibi olan AkzoNobel tarafından 29 ülkede kullanıma sunulan uygulamayı iOS veya Android platformlardan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KIA Türkiye Instagram Kampanyası: #BenimMaceram Ajansların Yaratıcı Babalar Günü Mesajları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.