Eğlenceli iPhone Uygulamaları

Eğlenceli iPhone Uygulamaları

iPhone ile artık birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin; bankaya gitmeden banka hesaplarınızı yönetebilir, tatildeyken evdeki çiçeklerinizi sulayabilir, kalp ritminizi kontrol edebilirsiniz. Eğlenceli iPhone uygulamaları ise keyifli vakit geçirmek için ideal!

Çevrenizdeki insanlardan sıkıldığınızda ya da yalnız hissettiğinizde bile bu telefon sizin için bir arkadaş olabilir.

Eğer iPhone’da kafa dağıtmak ve eğlenceli bir şeyler yapmak isterseniz aşağıdaki eğlenceli iPhone uygulamaları tam size göre…

1. Cat Piano

eğlenceli iphone komik

Kedileri seviyor ve vazgeçemediğim şey müzik diyorsanız, size göre bir uygulama.

Uygulamada çeşitli kedi sesleri, davul sesi ve sevimli bir kedi arayüzü var. Bu eğlenceli iPhone uygulamasına bir göz atın…

 2. Action Movie FX

 

Hiç patronunuzun uzaylılar tarafından kaçırıldığını düşündünüz mü? (Tamamen varsayımsal bir soru:))

Bu özel efekt uygulaması bir araba parçalayabilir, birinin kafasına somut bir top atabilirsiniz.

3. iSwap Faces

eğlenceli iphone uygulamaları

$1.99  değerinde olan uygulama ile yüzünüzü çeşitli biçimlere sokabilir ve değiştirdiğiniz yüzün daha doğal görünmesi için boyutlarını ayarlayabilir, renk tonunu değiştirebilirsiniz.

Benzer iPhone uygulamalarının ücretsiz olanları da mevcut.

4. Jersey Shore Grenade Whistle

eğlenceli iphone uygulaması

App Store’un muhtemelen en kötü uygulaması olan bu uygulama ile eğer istemediğiniz bir konuşmayı kısa geçmek istiyorsanız arka planda çeşitli gürültüler çıkarabilirsiniz.

Bu saçma ama eğlenceli iPhone uygulamasında kırbaç, tiz feryat vb. sesleri de var.

5. Dress up; Drake Edition

eğlenceli iphone uygulamaları

Drake artık cep telefonunuzda! Drake için çeşitli kıyafetler, aksesuarlar ve ayarları seçerken aynı zamanda şarkılarının karaoke versiyonunu da dinleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı iPad ile de kullanabilirsiniz.

6. Brace Face

iphone eglenceli uygulamalar

Gençlik yıllarınızı hatırlıyor musunuz? Hormonlarınız nedeniyle yüzünüzde sivilceler olması ve dişlerinizde tel olması vs. Gençliğinizi hatırlamak için 0.99 dolar değerinde olan bu eğlenceli uygulamayı kullanarak tekrar telli bir şekilde gülümseyebilirsiniz.

7. Bieber Me

eğlenceli iphone uygulaması

Justin Bieber ile fotoğraf çektirmek artık o kadar zor bir ihtimal değil. Her bir fotoğrafta Bieber’ı farklı bir yere koyarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. 4,99 dolara bir yıl boyunca istediğiniz kadar fotoğraf oluşturabilirsiniz. Eğer isterseniz genişleme paketi satın alarak bu süreyi iki yıla çıkarabilirsiniz.

Uygulamanın kötü yönü ise fotoğrafların kaydedildiğinde kalitesini kaybetmesi ve bulanık görünmesi.

8. iFunFace

 

Sevdiklerinize gönderdiğiniz kartlar artık sıkıcı gelmeye başladı ve anlatmak istediğinizi yeterince ifade edemiyor mu? $1,99  sesli ve animasyonlu videolar yapabilir ve ürkütücü efektler bile ekleyebilirsiniz.

Bu eğlenceli iPhone uygulaması ile yaptığınız videoları kolayca arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

9. Virtual Boyfriend

komik iphone uygulamaları

Hayatınızın sanal aşkını iPhone ile kucaklamaya hazırlanın. Yaptığınız ayarlar ile uygulamadaki erkek arkadaşınız sizin istediğiniz kadar anlayışlı ve romantik olacak.

 10. Dragon Detector

eğlenceli iphone uygulamaları

Bu yazıyı okurken bile başınızın etrafında uçuşan ve ateş püsküren ejderhalar olabilir. “Artırılmış gerçeklik” uygulaması ile böyle şeyler mümkün. Üstelik ejderhanızın düşmanlarınıza ateş atma özelliği de var.

Bu eğlenceli iPhone uygulamaları ile arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, gülmekten yerlere yatabilirsiniz…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni iPad Uygulaması Drawnimal İle Çocuklar Yeniden Çizime Başlıyor! Heineken Akıllı Bira Şişeleri İçki İçerken Eğlendiriyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.