Samsung’tan Gençlere İlham Veren Kampanya: #Yaparsın

Samsung’tan Gençlere İlham Veren Kampanya: #Yaparsın

Samsung Türkiye, #Yaparsın adıyla hayata geçirdiği yeni kampanyasında beş gencin başarı hikayesine odaklanıyor.

Samsung, olimpiyatlara katılan en genç Türk jimlastikçi Tutya Yılmaz ile başlattığı reklam kampanyasına #Yaparsın adındaki yeni bir proje ile devam ediyor. Samsung Galaxy S7 Edge’in tanıtıldığı kampanyada gençlere istedikleri her şeyi başarmanın mümkün olduğu mesajı veriliyor.

Beş gencin ilham veren başarı hikayelerini konu alan kampanyada Dağ Koşusu Balkan Şampiyonu Yasemin Zengin, Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonu Ömer Faruk Saydam, uluslararası ödüllü moda tasarımcısı Ece Gözen, uzaya gidecek Türk genci Halil Kayıkcı ve lisedeyken çektiği kısa film Cannes Film Festivali’nde gösterilen yönetmen Umut Delimehmet rol alıyor.

Yönetmenliğini Eralp Vardar’ın üstlendiği; Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Demir Demirkan’ın ortak çalışması olan “Aaa” şarkısının kullanıldığı reklam filmleri, Cheil Worldwide Turkey imzalı.

 

 

 

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turkcell’in Emocan’ları Artık Aramızda! Dove’dan Mucizevi Bir Uygulama: “Tıkla & Güzelleş” →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.