Note Cosmetics, Dijital İş Ortağını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Tem 2021
Note Cosmetics, Dijital İş Ortağını Seçti!

Benzersiz kozmetik ürünleri ile dünya çapından adından söz ettiren Note Cosmetics, dijital mecralardaki stratejileri için iş ortağı olarak ROIPUBLIC Dijital Performans Ajansı’nı seçti.

Dünya çapında bir marka olan Note Cosmetics 2011’de kurulmuş olup, o zamandan bu yana popülerliğini ve kalitesini korumaya devam ediyor. Ürünleri ile kozmetik sektöründe ismini çokça duyurmuş ve ilk sıralarda yer almıştı. Yapılan bu anlaşmadan sonra, çıkacak yeni ürün ve koleksiyonların çarpıcı şekilde piyasaya sunulacağı bekleniyor.

Yeni bir yol arkadaşı ROIPUBLIC ile Note Cosmetics’in vizyonu ve stratejisinin çok daha güçlü bir hale getirilmesi bekleniyor. Halihazırda başarılı olan markaların doğru stratejilerle gelebilecekleri noktalar gerçekten müthiş. Bu anlamda, potansiyeli yüksek markaların geldikleri noktayı koruma ve kendilerini daha iyi yerlerde konumlandırma isteği de bir hayli öne çıkıyor.

İki başarılı şirketin bir araya gelmesinden oluşan bu kombinasyonda öyle görünüyor ki; Note Cosmetics ve ROIPUBLIC birlikteliği son derece iddialı işlere imza atacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← The Maya Family Pet, Web Sitesi Projesi İçin BigFil Project House İle Anlaştı Natro Hosting, Dijital İş Ortağını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.