Natro Hosting, Dijital İş Ortağını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Tem 2021
Natro Hosting, Dijital İş Ortağını Seçti!

15 yıldan fazla süredir Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren, birçok web sitesini bünyesinde barındıran Natro Hosting, ROIPUBLIC ile kurduğu iş birliği ile faaliyetlerini bir adım ileriye taşıyacak.

Natro Hosting ile ROIPUBLIC’in yenilikçi pazarlama stratejileri ve modern yapısı; kurulan iş birliğinin güzel noktalara taşınacağı konusunda ipuçları veriyor. Kaliteli bir ekip çalışması ve dijitalin sınırlarını zorlayan stratejiler, sürecin her adımında iki ismi de gururlandırıyor.

Dijital pazarlama ajansları, markaların iyi yönlerine ve yeteneklerine dikkat çekme konusu üzerinde fazlasıyla duruyorlar. Natro’nun sahip olduğu gelişmiş nitelikleri üzerinde çokça durulacak gibi gözüküyor. Natro Hosting’in önceki başarılarının üstüne, bu birliktelikle koyacağı yeni başarılar; ilgi ve dikkate hazır!

Bugüne dek birçok güzel başarıya imza atmış ve Türk firması olarak gurur verici işler yapmış Natro Hosting, alanında uzman dijital iş ortakları ile adından söz ettirmeye devam edecek!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Note Cosmetics, Dijital İş Ortağını Seçti! İKSV’den “Sanatın Dijital Hali” →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.