Renault’nun Ödüllü Sokakta İlk Adımlar Projesi’ne Güncel Web Sitesi

Projeler, Web siteleri 05 Oca 2016
Renault’nun Ödüllü Sokakta İlk Adımlar Projesi’ne Güncel Web Sitesi

Renault tarafından yürütülen ve Türkiye’nin en uzun soluklu yol güvenliği eğitim projesi olan “Sokakta İlk Adımlar”ın yeni web sitesini, Renault’nun Türkiye’deki lider dijital ajansı Poligon Interactive tasarladı.

2002’den beri sürdürülen sosyal sorumluluk projesi “Sokakta İlk Adımlar”, ilköğretim çağındaki çocukların trafikteki tehditler ile risklerin farkına varmasını sağlayıp, onlara güvenli davranış alışkanlıkları kazandırmayı amaçlıyor. Kural ezberleten değil deneyim kazandıran, çocuğun günlük yaşantısıyla doğrudan ilişkili, oyun ve hayal gücünü harekete geçiren bir eğitim yaklaşımına sahip projenin web sitesi de özellikle çocukların sıkılmadan gezebilecekleri ve kolayca bilgi edinebilecekleri şekilde güncellendi.

Temel hedef kitlesi çocuklar olan ancak aynı zamanda aileler ve öğretmenlere de hitap eden projenin web sitesi, her kullanıcı grubuna uygun tasarımıyla ve hızıyla dikkat çekiyor.

ajanslar-sia-02

ajanslar-sia-01

11 yıldır Türkiye’de lider dijital ajans olarak faaliyetlerini sürdüren Poligon Interactive ile çalışan Renault’nun “Sokakta İlk Adımlar” Projesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fenomen Olmak İsteyenlere Özel Platform: LG Insta Academy Beşiktaş Belediyesi’nden İnteraktif Yeni Yıl Partisi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.