MediaClick’e 7 Ödül Birden…

Ajans Haberleri, Haberler 14 May 2020
MediaClick’e 7 Ödül Birden…

MediaClick bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Communicator Awards’da en çok ödül alan ajanslar arasında yer aldı ve toplamda 7 ödülle büyük bir başarıya imza attı.

Communicator Awards, pazarlama ve iletişim alanındaki büyük fikirleri ödüllendiren uluslararası bir programıdır. Yaklaşık 30 yıldır devam eden Communicator Awards, her büyüklükteki şirket ve ajanstan 6.000’in üzerinde katılım alarak dünyadaki türünün en büyük ödüllerinden biri haline gelmiştir.

Communicator Awards’da Mükemmellik Ödülü ve Farklılık Ödülü olmak üzere 2 tip ödül vardır. Communicator Awards Mükemmellik Ödülü, iletişim kurma becerilerini alanın en iyisi olarak konumlandıranlara verilir. Farklılık Ödülü, kalite ve başarıda endüstri standartlarını aşan projelere verilmektedir.

Award Of Excellence:

Mediaclick Kütahya Porselen Websites – General-Consumer Goods
Mediaclick NG Digi Plus Websites – General-Manufacturing
Mediaclick NG Hotels Websites – General-Hotel and Lodging

Award Of Distinction:

Mediaclick Kafthan Gifts Websites – General-Art
Mediaclick Delfin Vinç Websites – General-Construction
Mediaclick Pera Cons Websites – General-Manufacturing
Mediaclick Aysira Websites – General-Fashion

MediaClick Hakkında

MediaClick, Gen Medya A.Ş.’nin markalarından birisi ve dijital ajans hizmetleri veriyor. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarlama ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, 35 kişilik uzman bir ekiple hizmet veriyor.

MediaClick’ in müşterileri arasında Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Bakanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Büyük Kulüp, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş gibi 150’de fazla marka bulunuyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kim bu Kötü Çocuklar? Benetton Çocukları Bu Yıl 23 Nisan'ı Tüm Renkleriyle Evde Kutladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.