Pronet Yeni İnternet Sitesi İçin Positive Uzmanlığını Tercih Etti

Projeler, Web siteleri 26 Eki 2016
Pronet Yeni İnternet Sitesi İçin Positive Uzmanlığını Tercih Etti

Sağladığı hizmetlerle abonelerine güvenli bir yaşam sunan Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, internet sitesinin yenilenmesi için, 12 yıllık deneyime sahip Positive A Digital Approach ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, internet sitesi arayüzünün ve içeriğinin daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmaya yönelik olarak yenilenmesi için Positive A Digital Approach uzmanlığını tercih etti. Positive, Pronet için UX ve UI tasarımın optimizasyonunun yanı sıra CMS geliştirme hizmetleri sundu.

1995 yılında kurulan sektörünün lider şirketi Pronet, sunduğu güvenlik çözümleriyle ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra bankalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, perakende mağaza zincirlerinin de aralarında bulunduğu birçok büyük kuruma yönelik hizmet ve çözümler üretiyor. İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, müşteri deneyimini artırarak 5 sene içinde Avrupa’nın en büyük 3 güvenlik şirketinden biri olmayı amaçlıyor. Bu amacına ulaşmak için dijital dünyadaki dinamizme ve son trendlere uygun bir web sitesi için Positive ile işbirliği yaptı.

pronet yeni web sitesi

Positive, Pronet’in internet sitesini kullanıcı deneyimi konusunda iyileştirirken, dönüşümü artıracak landing page optimizasyonları ve A/B testleri gibi optimizasyon konularında da hizmet sunmaya devam ediyor. Responsive olarak tasarlanan sitenin altyapısı ve içeriği de Positive tarafından yenilendi.

12 yıllık geçmişi ile alanının en köklü şirketleri arasında yer alan Positive’in çalışmaları, kurumların internet sitelerinin, her tür cihazda iyi bir deneyim sağlamasında önemli rol oynuyor. Ziyaretçi trafiğinin büyük bir bölümünün mobil cihazlardan geldiği günümüzde, responsive olarak tasarlanmış siteler, markaları hedef müşterileri ile her noktada buluşturarak dönüşümü artırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BinYaprak’tan “Dijital Kız Kardeşlik Çemberi” Çağrısı Marmara Forum Sosyal Medyada Da Ziyaretçilerini Eğlendiriyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.