DeFacto Europe’un Tercihi AHTAPOT Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Kas 2022
DeFacto Europe’un Tercihi AHTAPOT Oldu!

DeFacto Europe’un dijital iletişimdeki ajans tercihi Ahtapot Sosyal Medya oldu! 🐙

90’dan fazla ülkede 500’den fazla mağazasıyla, müşterilerinin keyifle yenilenmesine eşlik eden sürdürülebilir ve dijital hızlı moda markası DeFacto, DeFacto Europe’un dijital iletişimini Ahtapot Sosyal Medya’ya emanet etti.

Birbirinden çevik sekiz kolu ve heyecanla atan üç kalbiyle Ahtapot Ekibi, DeFacto Europe ile birlikte tüm Avrupa’da ses getirecek başarılara imza atmaya hazır.

Ahtapot Sosyal Medya, aktif olarak; Darüşşafaka Cemiyeti, Torku, Mapfre Sigorta, Borusan Otomotiv Premium, Arvento, Kibar Holding, Assan Alüminyum, WWF Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Selfit, DB Schenker Arkas, Fiyuu, Mitsubishi Heavy Klima, Danfoss, MADO gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma, Ratic İle Stratejik Ortaklık Duyuruyor! Portuma, Spektra Games İle Ortaklıklarını Duyurdu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.