Piyanonun Başına Bu Sefer Badbaz Geçti!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Ara 2018
Piyanonun Başına Bu Sefer Badbaz Geçti!

Dünyanın en iyi piyano ikililerinden biri olarak kabul edilen Güher & Süher Pekinel kardeşlerin, tasarımıyla dikkatleri çeken yeni web sitesini Badbaz ile yayına aldı.

Birbirini görmeden piyano çalmayı tercih eden ve alışılagelenden farkı olarak konserlerinde piyanolarını yan yana ve bir metre ara ile yerleştiren Pekinel kardeşler; bu farklılıklarını dijitale de uyarlamak için yeni web sitesinin tüm aşamalarını Badbaz’a emanet etti.

Pekinel kardeşlerin yeni web sitesinin; tasarım, dijital altyapı ve kullanıcı deneyimi alanlarında yapılan tüm çalışmalar, Badbaz ekibinin dikkatlı ve hızlı çalışmaları sonucunda hayata geçirildi. Yenilenen pekinel.com sunduğu özellikler ve çağı yakalayan tasarım yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Web sitesini ziyaret etmek için tıklayabilirsiniz.

Badbaz yeni web sitesi tasarımını sosyal medya sayfalarından dikkat çeken bir tasarımla duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← %2456 Organik Trafik Artışı Komşufırın Dijital İletişim Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.