PEAKUP’IN Dijitali Clicks’us Digital’a Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Nis 2019
PEAKUP’IN Dijitali Clicks’us Digital’a Emanet!

Teknoloji sektörünün lider markalarından olan ve üst üste 5 defa “Microsoft En İyi Bulut Bilişim İş Ortağı Ödülü” sahibi olmasının yanı sıra Türkiye’nin ve 6. EMEA Bölgesinin en hızlı büyüyen 91. teknoloji firması PEAKUP dijital süreçlerini Clicks’us Digital’a emanet etti.

PEAKUP için performansa dayalı dijital kampanyaların yönetimi ve programatik anlamında çalışmaların bütününü Clicksus.com gerçekleştirecek.

Güçlü altyapısı, hizmet verdiği markalarda elde ettiği deneyimi ve müşteri memnuniyetini dijitale yansıtmak isteyen PEAKUP; Azure, Passgate, Sing&GO Ofice365 gibi güçlü ürünleri ile sektör öncülerinden olmuş durumda.

Clicks’us yeni markasıyla sadece bir müşteri değil, aynı zamanda yol arkadaşı olarak teknolojik partnerlik yaptığını sosyal medya hesaplarında duyurdu. Ayrıca Clicks’us ekibi PEAKUP’ın düzenli olarak yaptığı Friday Talks’a 12 Nisan’da konuk olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Popüler Dil Öğrenme Platformu Muzzy BBC, Arama Motoru Pazarlaması İçin Kubix Digital İle Çalışıyor! Clockwork’e Horizon Interactive Awards’dan 9 Ödül →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.