Odebank’tan Takıntılı İnsanlara Bile Çözümler Sunan Bankacılık Hizmeti

Odebank’tan Takıntılı İnsanlara Bile Çözümler Sunan Bankacılık Hizmeti

Odeabank, mobil uygulaması ve çok kanallı bankacılık deneyimini takıntılı bir karakterin yer aldığı eğlenceli reklam serisi ile tanıtıyor.

Odeabank yeni reklam kampanyasında, Magiclick tarafından geliştirilen mobil bankacılık uygulamalarını ve çok kanallı bankacılık deneyimini tanıtıyor. Takıntılı bir karakterin başrol olarak yer aldığı reklam filmlerinde, bankanın kullanıcılara sağladığı kolaylıklar ve sunduğu fırsatlar esprili bir dille aktarılıyor.

Reklam filmlerinde genel olarak Odeabank’ın ATM’den para çekerken banknot seçme ayrıcalığı, mobil bankacılık kanallarında işlem yapma kolaylığı, mobil uygulama üzerinden görüntülenebilen konut projeleri ve kredi başvurusu ile her adımda puan kazanma fırsatı anlatılıyor. Reklam serisinin takıntılı karakteri ise günlük hayatta zorlandığı konuları çok kanallı bankacılık deneyimi ile kolayca halledebiliyor.

 

 

 

 

 
Bank Audi Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Odeabank, Hülya Avşar’ın rol aldığı “Pardon ne bank, Odeabank…” reklam sloganı ile pazarlama çalışmalarına başlamıştı. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram’daki Sporcu Kadınlara Nike’tan Sürpriz Yemeksepeti’nin Yaratıcı İçerik Projesi: Fakat İyi Yedik! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.