OctoStory’den Sınavlara Hazırlananlara Yepyeni Uygulama: Sınav Analiz

OctoStory’den Sınavlara Hazırlananlara Yepyeni Uygulama: Sınav Analiz

OctoStory Dijital Reklam Ajansı’nın geliştirdiği “Sınav Analiz” uygulaması ile sınava hazırlanmak çok daha kolay.

OctoStory Dijital Reklam Ajansı tarafından geliştirilen uygulama, LYS,YGS vb. sınavlara hazırlananların kişisel gelişimini ölçümleyebilmesi ve hazırlık sürecinin daha verimli hale getirme amacıyla tasarlandı.

Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz indirilebilen bu mobil uygulama, sınavlara hazırlık sürecinde çözdüğünüz testlerde sürenizi, doğru ve yanlışlarınızı ölçümleyerek bir rapor hazırlar. Gelişimi gösteren bu raporlar sayesinde eksikleri ölçümleyip sınav sürecinde zamanı daha verimli kullanmayı öğretir.

sinav-analiz-octostory-

Sınav Analiz, süre analiz raporlarının yanı sıra zaman içerisinde test puanlarındaki değişiklikleri de ölçümleyerek, kullanıcının ders bazındaki gelişimini de gösterir.

Müşterilerine özgün dijital projeler üretmeyi hedefleyen OctoStory, web ve mobil çözümlerin yanı sıra sosyal medya yönetimi, içerik ve video mecralarında da hizmet vermeyi sürdürüyor. Bunun yanı sıra da zamanı verimli kullanıp Sınav Analiz gibi fayda odaklı uygulamalar tasarlayarak ihtiyaca yönelik çözümler de üretiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s İlk Vegan Burgerini Satmaya Başlıyor Coca-Cola’dan El Emeği Göz Nuru Billboard’lar →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.