Nerede İzlenir’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Ağu 2023
Nerede İzlenir’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Dijital pazarlama ajansları arasında adından sıkla söz ettiren Diverseffect, Türkiye’nin popüler film ve TV dizisi izleme rehberi Nerede İzlenir ile stratejik bir iş birliğine imza attı. Diverseffect bu iş birliği kapsamında, Nerede İzlenir için uzman ekibiyle birlikte yenilikçi sosyal medya stratejileri geliştirmeye ve markanın dijital iletişimini yeni bir boyuta taşımayı hedefliyor. 


Ajansın dijital alandaki tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı sayesinde; Nerede İzlenir’in kullanıcılarına daha etkileşimli ve tatmin edici bir deneyim sunmayı planlanıyor. Bu iş birliğinin, Nerede İzlenir’in dijital alandaki görünürlüğünü ve kullanıcı etkileşimini ciddi anlamda güçlendirmesi bekleniyor. 


Diverseffect Ajansı, 2011 yılından beri faaliyet gösteren ve markalara yaratıcı çözümler sunarak dijital dünyada büyümelerine olanak tanıyan bir ajans olarak bilinir. Müşteri portföyünde yer alan Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Yiğit Akü, Kimpack, King Küçük Ev Aletleri, Schmid Pekintaş, Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 30’dan fazla marka, Diverseffect’in sunduğu yaratıcı ve etkili çözümlerden faydalanmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Istcode dijital ajans bir web sitesini daha yayına aldı! ROIPUBLIC Best PPC Campaign Kategorisinde Finalist Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.