28 Ağu 23
Seoart menu icon D/A

SEOArt ve Birlikte Büyüdüğü Şirketler

SEOArt ve Birlikte Büyüdüğü Şirketler

Biz Kimiz?

 

SEOArt, 2016 yılından itibaren çok büyük ölçekli web siteleri ve yepyeni girişimlerle çalışan, işletmelerde farkındalık oluşturarak, web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını ve değerlendirilmesini sağlayarak organik arama sonuçlarında üst sıralarda görünmeyi hedefleyen bir SEO ajansıdır. Çeşitli teknik ve analizlerle arama motorlarının algoritmalarını anlayıp ve bu algoritmaları takip ederek web sitelerini optimize eder. Bu sayede kullanıcıların arama motorlarında belirli anahtar kelimeleri kullanarak yaptıkları aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlar.

 

SEOArt'ın Verdiği Hizmetler Nelerdir?

 

Teknik SEO: Temel prensibimiz; Google Guide ışığında web sitenizin en iyi SEO performansını elde etmesini sağlamak. Uzman SEO ekibimiz ile yaptığımız geniş kapsamlı teknik check-up ile web sitelerinin sürdürülebilir olmasını sağlıyor ve doğal büyüme stratejisini oluşturuyoruz. Teknik analiz sürecimizde Ahrefs, Semrush, SEOArt Tool, Search Console gibi global ve işlevsel tool’lardan faydalanıyoruz.

 

Veri Analizi: Veri analizi, web sitenizin organik trafiğinin artması ve sürdürülebilir bir büyüme kazanması için gerekli olan temel taşlardan biridir. SEOArt’ın uzman ekibi, geliştirmiş olduğu fonksiyonel tool’ları ile veri analizi yapar. Sitenizin tüm data’larını günü gününe tutar ve elde ettiği verileri doğru yöntemler ile analiz eder.

 

Migration: Web sitenizin altyapısını daha iyi performans elde etmek veya yeni bir kullanıcı arayüzüne geçmek için değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu değişim oldukça uzun soluklu ve ciddi bir süreçtir. SEOArt ekibi olarak profesyonel bir migration planı ile bu süreci web sitenize trafik kaybettirmeden tamamlıyoruz.

 

Site Check-up / Site Audit: Düzenli müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz en önemli çalışmalardan birisi, farklı zaman dilimlerinde Site Audit yaparak potansiyel ve mevcut problemleri tespit etmek ve çözmektir. Ayrıca proje bazlı yaptığımız Site Audit işlemleri ile şirketlerin 3. göz olarak ilk tercihi olmaktan dolayı mutluyuz.

 

İçerik Pazarlaması: Uzman kadromuz, web sitenizin ve rakiplerinizin analizlerini gerçekleştirerek web sitenizin ihtiyacı olan sayfaları belirler, kullanılması gereken içerikleri planlar ve analizleri ile birlikte raporlamasını gerçekleştirir.

 

International SEO: Sadece yurtiçi değil global çapta web sitelerinin ve içeriklerin, arama motorlarında daha iyi sıralamalara ve görünürlüğe ulaşmasını sağlamak için SEO stratejilerini uyguluyoruz.

 

İtibar Yönetimi: Markalar için itibar yönetiminin ne kadar önemli ve profesyonelce yönetilmesi gereken bir süreç olduğunu biliyoruz.Bu süreçte, olumlu imajı pekiştirmeye ve olumsuz algıları en aza indirmeye odaklanıyoruz. Müşterilerin markayla ilgili duygu ve düşüncelerinin güvenilir ve saygın bir konuma gelmelerini sağlıyoruz.

 

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu: Dönüşüm oranı optimizasyonu büyük öneme sahiptir, çünkü mevcut ziyaretçi ve kullanıcılardan daha fazla değer elde ederek müşteri edinme maliyetlerini düşürebilirsiniz. SEOArt olarak, dönüşüm oranınızı artırarak ziyaretçi başına geliri yükseltebilir ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olabiliriz. Böylece işinizde birlikte büyüme fırsatları yaratabiliriz.

 

Sayfa Hızı Optimizasyonu: Sayfa hızı optimizasyonu, bir web sitesinin yüklenme hızını ve performansını iyileştirmeyi amaçlayan bir SEO stratejisidir. Arama motorları, kullanıcı deneyimini önemser ve hızlı yüklenen siteleri tercih eder. Bu nedenle, SEOArt uzman ekibimiz ile sayfa hızı optimizasyonu yaparak arama motoru sıralamalarınızı üst sıralara taşıyabilir, ziyaretçi memnuniyetini artırarak dönüşüm oranlarınıza olumlu katkı sağlayabiliriz.

 

Log Analizi: Log analizi, bir web sitesinin sunucu log dosyalarını incelemek ve bu loglardan elde edilen verilere dayanarak web sitesinin performansını,kullanıcı deneyimini ve ziyaretçi davranışlarını anlamak için önemli bir araçtır. Bu analizler ile uzman ekibimiz web sitenizin iyileştirilmesi ve optimize edilmesi için alınacak önlemleri belirler, bu adımları takip ederek sizi arama motorlarında daha üst sıralara taşır.

 

Kimlerle çalışıyoruz? Referanslarımız

 

SEOArt SEO ajansı olarak birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz müşteri listemiz:

 

Kariyer.net - (SEO Outsourcing / Danışmanlığı - 360° Tam Kapsam)
Cimri.com - (SEO Outsourcing / Danışmanlığı)
Teknosa.com  - (SEO Danışmanlığı Migration Proje Yönetimi)
Turkishairlinesholidays.com  - (Proje Çalışması)
Sigortam.net  - (SEO Danışmanlığı)
Modanisa.com  - (Uluslararası SEO Proje Yönetimi)
Mynet - (SEO Outsourcing / Danışmanlığı)
Hurriyet.com.tr - (SEO Ekip Yönetimi / Danışmanlık)
Obilet.com - (Obilet SEO Stratejik Danışmanlık, Content Operation, Link Building)
Ciceksepeti.com - (Dış Link Pazarlaması)
n11.com - (Audit / Link Pazarlaması)
Emlakjet.com - (SEO Danışmanlık)
Hangikredi.com - (SEO Danışmanlık / Site Audit)
Milliyet.com.tr - (Ekip Yönetimi / SEO Danışmanlık)
TRT  - (International) - (Ekip Yönetimi / SEO Danışmanlık)
Onedio.com - (Site Audit)
Haber7.com - (Site Audit / Eğitim)
Neredekal.com - (SEO Danışmanlık)
Arabam.com - (SEO Danışmanlık)
Blutv.com - (SEO Audit)
Eksisozluk.com - (Web Site Audit / Analiz)
T24.com.tr - (SEO Danışmanlık)
Sabah.com.tr - (SEO Danışmanlık)
Evidea.com - (SEO Migration ve Danışmanlık)
Flormar.com.tr - (SEO Stratejisi & Backlink)
Logiwa.com - (International SEO Danışmanlık)
Zizoo.com - (International SEO Danışmanlık)
Acunn.com - (SEO Danışmanlık)
Isinolsun.com - (SEO Outsourcing / Danışmanlığı)
Capital.com.tr - (Web sitesi SEO Optimizasyon ve site içerik yönetimi)
Torku - (Dogrudangelsin.com web sitesi SEO çalışması)
Fanatik.com.tr - (SEO Migration ve Danışmanlık)
iProspect - (Link building ve Content partnerliği)
Sağlık Bakanlığı - Sağlık Turizmi - (SEO, Web sitesi yönetimi, içerik ve link desteği)
Turkcell - (Turkcell Yaani projesi için API desteği)
Cnnturk.com.tr - (cnnturk.com.tr full CMS geçişi ve 3 yıl SEO optimizasyonu)
Ahaber.com.tr - (SEO Danışmanlık)
TRT İzle - (trtizle.com web & app ve TV alanlarında marketing çalışmaları)
Trtworld.com - (SEO Danışmanlık)
Istanbul.com - (istanbul.com SEO Çalışmaları)
Steelorbis.com - (SEO Danışmanlık)
Posta.com.tr - (posta.com.tr full CMS geçişi ve 3 yıl SEO optimizasyonu)
Chemorbis.com - (SEO Danışmanlık)

 

SEOART Tool nedir?

 

Oktay Çomak: ”SEOART bir tool. Tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirildi. Google, Yandex ve Bing gibi bütün arama motorlarıyla entegre şekilde çalışıyor. SEOART haber sitelerinin ihtiyaçlarına göre geliştirildi. Beş yıldır kullanılıyor. Yazılım ilgili kelimeleri tarıyor, günlük olarak grafikleri veriyor, web sitesi hatalıysa tespit ediyor. Haber için konu önerisinde bulunuyor, almanız gereken aksiyonları söylüyor.”

Etiketler:

İlgili Haberler