Muzip Kırtasiye “Masaüstü” Reklam5 Interactive Agency Tarafından Yenilenen Web Sitesiyle Yayında!

Projeler, Web siteleri 17 Eki 2016
Muzip Kırtasiye “Masaüstü” Reklam5 Interactive Agency Tarafından Yenilenen Web Sitesiyle Yayında!

100’den fazla ürün çeşidi ile geniş bir yelpaze sunan Masaüstü Kırtasiye’nin rengarenk ve eğlenceli yeni web sitesi yayına girdi.

Masaüstü’nün muzip ve eğlenceli hayal dünyasının kahramanlarına artık www.masaustukirtasiye.com adresinden ulaşılabiliyor. Explorer 9 ve üstü sürümlerde, Chrome, Firefox, Safari gibi son teknolojiye uygun tarayıcılarda çalışan web sitesi Masaüstü’nün renkli, eğlenceli ve canlı kimliğini yansıtıyor. Tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen responsive design ve HTML5 altyapısı ile geliştirilen web sitesinde kullanıcı deneyimi ön planda tutularak, site içi arama kolaylığı ile kullanıcı dostu navigasyon imkanı sunuyor.

İçerik hiyerarşisi belirlenen site flat design tasarım trendlerine uygunluk gösteriyor. Web sitesinde Masaüstü muzipleri “Çocuk”, “Genç” ve “Profesyonel” olarak üç bölüme ayrılıyor. Tüm ürünlerin özellikleri ile birlikte yer aldığı sitede ayrıca yararlı bilgilerden oluşan bir blog da bulunuyor. Sade ve kolay anlaşılabilir tasamıyla dikkat çeken web sitesinde Masaüstü Kırtasiye’nin hikayesi de yer alıyor.

Web sitesi, Masaüstü muziplerine ulaşmak isteyenleri ise en yakın satış noktalarına yönlendiriyor. Site, gelişmiş SEO altyapısı ile arama motoru uyumluluğu da sağlıyor.

masaüsü kırtasiye web sitesi

Masaüstü hakkında:

Türk Kağıt ve Karton Sektörü’nün önde gelen firmalarından Mopak, 2014 yılında kırtasiye dünyasında da yer alma kararı vererek “muzip kırtasiye Masaüstü” markasını yarattı. İş ve okul hayatının her alanında, çalışma anında bir masaüstünde yer alabilecek tüm kırtasiye ürünlerini bir araya getirdi. Kırtasiye ürünlerinden geniş bir yelpazeyi “Masaüstü” markası altında buluşturan Mopak, iş ortaklarını ve tüketicileri klasik bir kırtasiye ürün grubu yerine muzipliği ile hayata renk ve eğlence katan bir seri ile buluşturmayı tercih etti. Bunun sonucunda da oluşturduğu ürün grubuna neşeli ve her biri aslında ürünün özelliğine atıfta bulunan muzip isimler verdi.

Farklılaşma ihtiyacından doğan bu muzip arayış sonucunda, yüzleri güldürecek, karşılaşıldığında ise isimleriyle iş ve okul hayatının stresine tebessüm katacak “muzip kırtasiye Masaüstü”nü tüketicilerle buluşturdu. Masaüstü kırtasiye ürünleri, 2016 yılının Nisan ayından bu yana tüm seçkin kırtasiyelerde satışa sunuluyor.

Masaüstü Kırtasiye, çatı markası altındaki tüm ürünlerinde ürün güvenliği ve kalite yönetimini ilke olarak benimsiyor. Masaüstü, tüm uygunluk sertifikalı olan ürünleri ile hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti’den Instagram Stories’e Özel Yarışma: Bir Garanti Hikayesi İyilik Projesi Leyla'dan Sonra'nın iOS Uygulaması Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.