Mobil İstanbul – Mobil ve Web’de Kullanıcı Bağlılığı

Mobil İstanbul – Mobil ve Web’de Kullanıcı Bağlılığı

Mobil İstanbul tarafından düzenlenen “Mobil ve Web’de Kullanıcı Bağlılığı” etkinliği 26 Haziran’da gerçekleşecek.

Mobil İstanbul, mobil teknolojiler ekosistemine fayda sağlayacak etkinliklerinin devamı olan “Mobil ve Web’te Kullanıcı Bağlılığı Nasıl Sağlanır?” etkinliği ile farklı alanlarda uzman katılımcılarını bir araya getirecek. Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte konu başlıkları ise “Mobile App Engagement” ve “E-posta Pazarlaması Hakkında bilinmesi Gerekenler” olarak belirlenmiş.

Kullanıcılar ile ürünler arasında daha başarılı bağlar kurabilmek için neler yapılabileceği konusuna odaklanacak etkinlikte, internet sektörünün iki önemli ismi Netmera kurucu ortağı ve CTO’su Ahmet Başaran ile Emarsys Türkiye ülke müdürü Murat Erdör de tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

26 Haziran Perşembe akşamı Bahçeşehir Üniversitesi’nde ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğe katılım için şuradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye Cannes Lions’tan 8 Ödülle Döndü Cannes Future Lions'ta Başarılı Olmanın Sırları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.