mbsays, Hürriyet Kampüs ile İlham Veren Yolculuğunda 4. Yılına Girdi

Ajans Haberleri, Haberler 24 Eyl 2018
mbsays, Hürriyet Kampüs ile İlham Veren Yolculuğunda 4. Yılına Girdi

Dijital ajanslardan mbsays; sosyal medya, web sitesi içerik, yayın, raporlama ve medya satın alma hizmetleri sunduğu Hürriyet Kampüs dergisinin tüm içerik ve tasarımını yönetme yolculuğunda dördüncü yılına giriyor.

Gündeme dair en güncel haberleriyle, kültür ve sanat dünyasına dair keşifleriyle zengin ve eğlenceli bir içerik dünyası sunan Hürriyet Kampüs; Facebook verilerine göre Türkiye’de özellikle 18-34 yaş arası gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ayrıca 300 bine yakın takipçi sayısıyla dikkat çeken Facebook kanalında SocialBrands 2018 verilerine göre sayfa kullanımındaki performansıyla tüm ulusal gazeteler arasında 19. sırada yer alıyor. Instagram sayfasında ise üniversite ve üniversite öğrencilerinin başarılarının yanı sıra, etkinlik duyuruları ile güncel kültür ve sanat haberlerine de ulaşmak mümkün.
 

 
Hürriyet Kampüs’ün sürekli güncellenen web sitesinde müzik, sinema, girişim, eğitim dünyasından birçok ünlü ve ilham veren isimle röportajlara yer verilirken, aynı zamanda sosyal medyada gündem olan konular için hazırlanan özel dosyalar ve listeler de genç hedef kitlenin beğenisine sunuluyor. En güncel üniversite haberleri, uluslararası kanallar aracılığıyla hazırlanan ve iş dünyasında fayda sağlayacak makaleler de bu içerikler arasında yer alıyor. Spor ve oyun dünyasına ait en güncel bilgiler de yeni sezonda Hürriyet Kampüs okuyucularıyla buluşuyor.

Yeni sezonda 97. sayısına ulaşan Hürriyet Kampüs dergisi şu anda Türkiye genelinde toplam 20 ilde, 27 üniversitede, 118 yurtta ve tam 41 satış noktasında dağıtılıyor. 350’den fazla röportaj sayısına ulaşan Hürriyet Kampüs, okuyucu kitlesini gün geçtikçe artırarak günde 10.000’den fazla satılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kubix Digital MENA Search Awards’tan 2 Ödül İle Döndü! Buzdağı Su Dijital Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.