Markaların 10 Kasım Temalı Reklam Filmleri

Markaların 10 Kasım Temalı Reklam Filmleri

Koç Holding, Sabancı Holding, Borusan Holding, Vestel ve Filli Boya’nın 10 Kasım temalı reklam filmlerini bir araya getirdik.

Bugün 10 Kasım… Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Anafartalar komutanı Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. yılı… 79 yıldır hayatta olmasa da fikirleriyle bize ışık tutmaya, yol göstermeye devam ediyor. Sevgiyle, saygıyla, minnetle ve özlemle anıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen holdingleri ve markaları, bu anlamlı günde Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi ve saygılarını göstermek için duygusal reklam filmleri hazırladı. Bu filmleri sizler için bir araya getirdik.

Atatürk’ü Gördüm | Koç Holding 10 Kasım 2017 Filmi

 
Borusan Holding – 10 Kasım

 
Sabancı Holding 10 Kasım Filmi – Seni hiç unutmadık. #Sensiz79Yıl

 
Anadolu Efes – Kalbin Kalbimizde Atıyor

 
Vestel – 10 Kasım 2017 Reklamı / Bazen Yalnızca Durmak Gerekir

 
Filli Boya – 10 Kasım Reklamı – İlelebet Saygıyla…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← HBO'dan Yeni Mini Dizi Mosaic’in Tanıtımı İçin İnteraktif Uygulama Trafik Sıkışıklığına Göre Değişen İnteraktif McDonald’s Billboardu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.