İkinci El Otomobil Reklamı Nasıl Viral Oldu?

İkinci El Otomobil Reklamı Nasıl Viral Oldu?

Satılık 1996 model Honda Accord, hazırlanan profesyonel reklam filmiyle potansiyel alıcı taliplerini artırdı.

Film yapımcısı Max Lanman, kız arkadaşının 96 model külüstür Honda Accord’unun hızlı satılmasını sağlamak için bir reklam filmi hazırlamaya karar verdi. Sinematik bir dokunuşla hazırlanan reklam, “Greenie” takma ismine sahip, 141.095 kilometredeki, “rüya gibi giden”, deri koltuklu ve çok iyi durumdaki otomobilin potansiyel alıcılarını cezbetmeyi başardı.

Geçtiğimiz Perşembe günü YouTube’a yüklenen video, 3 milyonun üstünde görüntülenme aldı. Daha ilginci ise eBay’de 499 dolara satışa çıkarılan otomobil için yapılan 114 teklifin ardından fiyatın 150.000 dolara fırlamasıydı.

Abartılı reklam filminde Lanman’ın kız arkadaşı Carrie, sevimli kedisi ve kahvesiyle birlikte sahil şeridinden gidiyor ve yolculuğunun sonunda manzaranın keyfini çıkararak bir şeyler atıştırmak için mola veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Let’s Enhance Web Sitesi Fotoğraf Kalitesini İyileştiriyor Spotify ve Shazam’den Mırıldanılan Şarkıyı Bulan Uygulama →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.