Yeni Subaru XV 3D Animasyon Lansman Filmi Nsocial İmzasıyla Yayında!

Yeni Subaru XV 3D Animasyon Lansman Filmi Nsocial İmzasıyla Yayında!

Türkiye’nin VR ajansı Nsocial, bu kez Yeni Subaru XV 3D Animasyon Reklam Filmi ile karşınızda.

Türkiye ve Global’de imza yaratığı yaratıcı projelerle ses getiren Türkiye’nin ilk VR ajansı Nsocial, bu sefer kreatif ve dijital süreçlerini yön verdiği premium otomobil markası Subaru’nun Yeni XV modelinin lansmanı için hazırladığı 3D animasyon reklam filmi ile karşınızda!

Lansman konseptini modelin üstün yol tutuş ve güvenlik özelliklerini destekleyici “Renkli, Gezgin ve Her Yönüyle Hazır Şehirli Maceraperest” karakteri ile örtüştürerek “XV ve Sen” olarak belirleyen ajans, tamamen Türkiye için yepyeni bir realistic 3D Modelleme Animasyon filmi oluşturdu ve Yeni Subaru XV ile birlikte Akaretler, Uludağ, Bodrum, Kapadokya’yı modelledi.

Ajans; Yeni Subaru XV’nin renkli ve maceraperest dünyasını aktarmak için oluşturduğu senaryo kapsamında, video introsunda aracı ve karakteristiğini oluşturan kelimelerin bir araya gelerek aracı oluşturduğunu görüyoruz… Kelimelerin bir araya gelerek oluşturduğu Subaru XV, tüm renkleri ile Türkiye’yi geziyor! Film boyunca Akaretler’deki ofisinden yola çıkarak Türkiye’nin 4 mevsiminin yaşandığı Uludağ, Bodrum, Kapadokya’yı gezerken lokasyonların renklerine kendi eğlenceli renklerini adapte ederek ayak uyduran Subaru XV, filmin sonunda tekrar başladığı yere yani Akaretler’e geri geliyor!

Marka ve ajans, maceraperest crossover Yeni Subaru XV’yi anlatmanın eğlenceli ve inovatif yolunu buluyor. TV, sosyal medya ve dijital platformlarda sıkça karşılaşacağımız Yeni Subaru XV animasyon filmiyle eğlenceli bir Türkiye turuna Subaru XV hazır, peki ya sen? #XVeSen

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spotify ve Shazam’den Mırıldanılan Şarkıyı Bulan Uygulama Uber, Asya’nın Trafik Çilesini Kutulara Sıkışmış İnsanlarla Anlatıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.