Markaların 1 Nisan Reklamları

Markaların 1 Nisan Reklamları
Yabancı markalar, 1 Nisan şaka günü ‘April Fools Day’i boş geçmedi ve gülümseten sahte ürün ya da uygulamalarla kullanıcıların karşısına çıktı. T-Mobile tabanı akıllı telefon ekranı olarak kullanılabilen ayakkabıyla, BMW müşterilerin DNA’sına uygun otomobil üretebildikleri haberiyle, Honda yayaların akıllı telefon kullanırken önlerine çıkan engelleri aşmasını sağlayan mobil uygulamayla, canlı yayın hizmeti Roku ise yayını kontrol edebilen bir çift çorapla insanlara şaka yaptı. BMW DNA Configuration BMW İngiltere, müşterilerin genetiklerine uygun otomobil üretmek için çalıştıklarını ve tükürüklerinden alınan DNA örneğiyle onların en uygun BMW’yi satın almalarını sağladıklarını duyurdu. Şakanın daha gerçekçi görünmesi için internet sitesine bir bölüm de eklendi. Otomobil üreticisi, 1 Nisan’ın ardından bunun gerçek olmadığını yine web sitesinden açıkladı.
T-Mobile ‘Sidekicks’ Akıllı Telefon Spor Ayakkabı T-Mobile, aşırı esnek insanlar için bir spor ayakkabı akıllı telefon geliştirdi. Telefonun tabanı, ekran görevi görüyor ve gelen aramaları yanıtlamak için kullanıcıların ayakkabıları çıkarmaları gerekiyor. Telefonun selfie kamerası ise ayakkabının burnunda bulunuyor.
Roku ‘Happy Streaming Socks’ Canlı yayın hizmeti veren Roku, internetten film ve dizi izlemeyi seven kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmek için, hem ayakları sıcacık tutan hem de istenilen yayını seçmeyi ve durdurup başlatabilmeyi sağlayan bir çift çorap tasarladı. “Gerçek olsa iyi olurdu” diyebileceğimiz çoraplar, 1 Nisan şakasının bir parçasıydı.
Lego VacuSort Elektrikli Süpürge Daha önce hiç Lego parçalarının üstüne çıplak ayakla bastınız mı bilmiyoruz ancak, çok can yaktığını söylememiz gerekiyor. Bunun olmasını engellemek ve aynı zamanda parçaları renklere göre ayrılmasını kolaylaştırmak isteyen Lego, özel bir elektrikli süpürge geliştirdiğini duyurdu.
Coca-Cola Helyum Coca-Cola İngiltere, insanların partilerde çok eğlenebileceği bir Coca-Cola lezzetini tüketicilerle tanıştırdı. Ne yazık ki hiçbir zaman piyasaya sürülmeyecek helyum aromalı Cola, yalnızca 1 Nisan şakası.
IKEA’dan Okumayı Sevmeyen Erkekler İçin Montaj Kılavuzu IKEA, çok karmaşık olduğundan şikayet edilen montaj kılavuzunu, okumayı sevmeyen erkekler için yeniden elden geçirdi ve 1 Nisan için her anlamda ‘tertemiz’ bir kitapçık hazırladı.
Benzer Yazılar
SPI Energy Solutions Web Sitesini Diverseffect ile Yeniledi
SPI Energy Solutions Web Sitesini Diverseffect ile Yeniledi
Devamını Oku >
CLOCKWORK EAS AKÜ SİTESİNİ YENİLEDİ!
CLOCKWORK EAS AKÜ SİTESİNİ YENİLEDİ!
Devamını Oku >
Modern Bir Web Sitesi Deneyimi: İLKA & Kroppa İş Birliği
Modern Bir Web Sitesi Deneyimi: İLKA & Kroppa İş Birliği
Devamını Oku >